Site Loader
KONUM | İLETİŞİM

FSM Bulvarı 6 Nokta Tekniği, FSM Bulvarı 6 Nokta Tekniği Fiyatı, FSM Bulvarı 6 Nokta Tekniği Ücreti, FSM Bulvarı 6 Nokta Tekniği Ücretleri, FSM Bulvarı En iyi 6 Nokta Tekniği, FSM Bulvarı 6 Nokta Tekniği Doktoru, FSM Bulvarı 6 Nokta Tekniği Yapan Yerler, Bursa FSM 6 Nokta Tekniği, FSM Bursa 6 Nokta Tekniği, FSM Bursa 6 Nokta Tekniği ile Dolgu, FSM Bursa 6 Nokta Tekniği Dolgu

 

6 nokta tekniği ile ciltte doğal olarak bulunan hyalüronik asit seviyesini yükselterek özellikle yüzde yer alan kırışıklık ve yaşlanma belirtilerini yok ederek ciltte yeniden modelleme ve esneklik kazandırmak amacı ile kullanılmaktadır.

Yaşlanma yer çekimiyle bağlantılı üç boyutlu bir süreç ve çene bölgesinin yaşlanma belirtilerinde etkisi de yadsınamaz. Kemiklerin yapılanmasına göre her bireyin yaşlanma süreci farklılık göstermektedir. İlk dönemlerde yaşlılık belirtisi olarak yanaklarda sarkma dikkat çeker.

6 nokta tekniği içeriğindeki yüksek konsantrasyondaki farklı hyaluronik asitler ve beraberinde peptit, aminoasitler sayesinde deri, bağ dokuları ve destek yağ dokularında gençleşme ve canlanma sağlar. Özel olarak belirlenmiş 6 nokta tekniği sayesinde uygulama sonrasında yüzde canlanma ve lifting etkisi görülürken aynı zamanda ciltte yenilenmede meydana gelir. Bu işlem derinden yüzeye total bir anti aging etkisi yapar.

2-4 hafta aralıklar ile yapılan 2-4 uygulama sonrasında 1 yıl boyunca genç ve canlı görünüm sağlanır. Özellikle yaş ile birlikte cilt yüzeyinde ki yaşlanmayı en çok farkettiren alanlar olan yüz bölgesi, dekolte ve boyun, el ve kollara uygulanmaktadır.

Orta ve alt yüz bölgesinin şekillendirilmesini sağlayan medikal bir uygulamadır.

Hem cilt görünümünde hem de yüz hattında olumlu değişimler sağlayan bir uygulamadır.

Sarkmış ciltleri tekrardan yapılandırma

  • Yaşlanma sürecinde bozulan elastik liflerin ve kollajenin yeniden yapılanmasını sağlar.
  • Sarkmış ciltte tekrar sıkılaşma ve lifting sağlar.
  • Yağ dokularındaki kayıpları ve bozulmaları onarır.
  • Akneye bağlı skarlar da dermal doku onarımını sağlar.
  • Cilt yüzeyinin yeniden yapılanmasını, gevşekliğin iyileştirilmesini sağlar.