Site Loader
KONUM | İLETİŞİM

Bursa 6 Nokta Tekniği, Bursa 6 Nokta Tekniği Fiyatı, Bursa 6 Nokta Tekniği Ücreti, Bursa 6 Nokta Tekniği Ücretleri, Bursa En iyi 6 Nokta Tekniği, Bursa 6 Nokta Tekniği Doktoru, Bursa 6 Nokta Tekniği Yapan Yerler, Bursa 6 Nokta Tekniği, Bursa 6 Nokta Tekniği ile Dolgu, Bursa 6 Nokta Tekniği Dolgu

 

6 nokta tekniği ile ciltte doğal olarak bulunan hyalüronik asit seviyesini yükselterek özellikle yüzde yer alan kırışıklık ve yaşlanma belirtilerini yok ederek ciltte yeniden modelleme ve esneklik kazandırmak amacı ile kullanılmaktadır.

Yaşlanma yer çekimiyle bağlantılı üç boyutlu bir süreç ve çene bölgesinin yaşlanma belirtilerinde etkisi de yadsınamaz. Kemiklerin yapılanmasına göre her bireyin yaşlanma süreci farklılık göstermektedir. İlk dönemlerde yaşlılık belirtisi olarak yanaklarda sarkma dikkat çeker.

6 nokta tekniği içeriğindeki yüksek konsantrasyondaki farklı hyaluronik asitler ve beraberinde peptit, aminoasitler sayesinde deri, bağ dokuları ve destek yağ dokularında gençleşme ve canlanma sağlar. Özel olarak belirlenmiş 6 nokta tekniği sayesinde uygulama sonrasında yüzde canlanma ve lifting etkisi görülürken aynı zamanda ciltte yenilenmede meydana gelir. Bu işlem derinden yüzeye total bir anti aging etkisi yapar.

2-4 hafta aralıklar ile yapılan 2-4 uygulama sonrasında 1 yıl boyunca genç ve canlı görünüm sağlanır. Özellikle yaş ile birlikte cilt yüzeyinde ki yaşlanmayı en çok farkettiren alanlar olan yüz bölgesi, dekolte ve boyun, el ve kollara uygulanmaktadır.

Orta ve alt yüz bölgesinin şekillendirilmesini sağlayan medikal bir uygulamadır.

Hem cilt görünümünde hem de yüz hattında olumlu değişimler sağlayan bir uygulamadır.

Sarkmış ciltleri tekrardan yapılandırma

  • Yaşlanma sürecinde bozulan elastik liflerin ve kollajenin yeniden yapılanmasını sağlar.
  • Sarkmış ciltte tekrar sıkılaşma ve lifting sağlar.
  • Yağ dokularındaki kayıpları ve bozulmaları onarır.
  • Akneye bağlı skarlar da dermal doku onarımını sağlar.
  • Cilt yüzeyinin yeniden yapılanmasını, gevşekliğin iyileştirilmesini sağlar.