Site Loader
KONUM | İLETİŞİM

Hayalinizdeki buruna ameliyat olmadan kavuşabilirsiniz. Uzun yıllardır yüz gençleştirme ve ameliyatsız yüz estetiğinde kullanılan hyaluronik asit dolguları burunda da güvenli bir şekilde uygulanır.

Babynose hangi amaçlarla yapılır?

  • Burun sırtını düzleştirmek
  • Burundaki eğrilikleri gidermek
  • Burun ucunu kaldırmak
  • Burundaki asimetrileri düzeltmek

Babynose Uygulaması Ne Kadar Sürer?

İşlem ortalama 15-20 dakika sürer. İşlem sonrası hemen günlük yaşantıya dönmek mümkündür.

Babynose kalıcılığı ne kadardır?

Kullanılan dolgu materyaline bağlı değişmekle birlikte ortalama kalıcılığı 12-18 aydır. Burun hareketsiz bir organ olduğu için; uygulamanın etkisi diğer bölgelere uygulanan dolgulara göre biraz daha uzun ömürlü olabilmektedir.

Babynose uygulamasında ağrı olur mu?

İşlemde kullandığımız dolgu içerisinde anestezik madde bulunmaktadır. Ayrıca işlem öncesinde uygulama bölgesine anestezik krem sürülmesi ve işlem sonrasında soğuk uygulama ile işlemin konforlu olması sağlanmaktadır.

Babynose ile birlikte Kırışıklık Tedavisi uygulanırmı?

Özellikle konuşma, gülme sırasında burun ucunun aşağıya doğru çekildiği durumlarda, burun ucunu çeken kasın kısıtlanması mümkündür. İyi bir analiz yapıldıktan sonra ihtiyaca göre burun ucunu yukarı kaldırılabilir.

Babynose uygulamasının yan etkileri nelerdir?

Uygulama sonrasında; geçici lokal şişlik ve kızarıklık olabilir. Burada bilinmesi gereken önemli husus; tecrübeli ellerde ve uygun şekilde kullanıldığında, komplikasyon oranının yok denecek kadar düşük oranlarda olduğudur.

Babynose kim tarafından yapılmalıdır?

Babynose kesinlikle burun anatomisi ve burun estetiği konusunda tecrübeli hekimler tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde vahim sonuçlar ile karşılaşılabilir.